Apie mus

pelikanaiMB „Pelikanai“ teikia profesionalias perkraustymo, krovinių pervežimo bei transporto paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Atsižvelgdami į klientų poreikius bei pateisindami savo vardą vykdome platų paslaugų asortimentą: perkraustomų daiktų, baldų išrinkimas, pakavimas, pervežimas specialiai perkraustymo paslaugoms pritaikytu transportu, daiktų ir baldų surinkimas, išpakavimas, sustatymas į kliento pageidaujamas vietas, vairuotojo paslaugos, buitinės technikos bei statybinių medžiagų utilizavimas, logistikos paslaugos.

Perkraustymo ar pervežimo metu užtikriname, kad nei vienas daiktas nebus pažeistas, garantuojame aukštą darbų atlikimo kokybę bei gerą nuotaiką, kuri padės Jums persikraustyti be jokių rūpesčių ir galvos skausmų. Esame universalūs tuo, kad visas paslaugas vykdome ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

Naujakuriams bei lojaliems klientams teikiame specialias nuolaidas bei pasiūlymus, kurie sužadina apetitą. Tikime, kad savo jaunatviškumu, energija bei šypsenomis užkrėsime Jus naujos dienos pradžiai.