Apie mus

pelikanaiMB „Pelikanai“ teikia profesionalias perkraustymo, krovinių pervežimo bei transporto paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Atsižvelgdami į klientų poreikius bei pateisindami savo vardą vykdome platų paslaugų asortimentą: perkraustomų daiktų, baldų išrinkimas, pakavimas, krovinių pervežimas specialiai perkraustymo paslaugoms pritaikytu transportu, baldų surinkimas, išpakavimas, sustatymas į kliento pageidaujamas vietas, sandėliavimo paslaugos, buitinės technikos bei baldų utilizavimas, pakavimo medžiagų pardavimas.

Perkraustymo ar pervežimo metu užtikriname, kad nei vienas daiktas nebus pažeistas, garantuojame aukštą darbų atlikimo kokybę bei gerą nuotaiką, kuri padės Jums persikraustyti be jokių rūpesčių. Esame universalūs tuo, kad perkraustymo bei transporto paslaugas vykdome ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Naujakuriams bei lojaliems klientams teikiame specialias nuolaidas bei pasiūlymus, kurie sužadina apetitą. Tikime, kad savo patirtimi, energija bei šypsenomis užkrėsime Jus sėkmingai dienai.