Kaip tinkamai supakuoti ypač trapius ir dūžtančius daiktus?

2019-12-05 | Skaitymo laikas: 3 min
įmonės kraustymas

Tinkamas daiktų pakavimas.

Dūžtančių daiktų pakavimas yra atsakingas ir laiko reikalaujantis darbas. Ne paslaptis, kad kiekvienuose namuose yra nepaprastai daug trapių daiktų – lengvai dūžtantys virtuvės indai, įvairūs meno kūriniai. Ką kalbėti apie šių laikų madas ir begalės elektroninių, išmaniųjų prietaisų, taip pat visi veidrodžiai, stiklinės lempos, papuošalai ir dar vis labiau modernėjantys vaikų žaislai.

Prieš ruošiantis persikraustyti į naujus namus, vienas svarbiausių dalykų yra taisyklingai supakuoti dūžtančius ir trapius daiktus, kad jie būtų gerai apsaugoti ir išvengtų pažeidimų. Tik tinkamai supakuotiems daiktams galioja asmeninių daiktų draudimas. Taigi norime apžvelgti pagrindinius veiksnius, kurie būtini norint teisingai supakuoti jums svarbius asmeninius daiktus.

dūžtančių daiktų pakavimas

tinkamų pakavimo medžiagų pasirinkimas

I žingsnis.

Nuspręskite, kuriuos trapius daiktus norite pervežti. Kuo daugiau dūžtančių daiktų norite persivežti, tuo daugiau jums reikės pakavimo medžiagų, o pakavimo procesas užims daugiau laiko ir išlaidos bus didesnės. Įvertinkite, ar tikrai visi daiktai jums yra reikalingi, ar juos dažnai naudojate. Galbūt atėjo laikas su nenaudojamais asmeniniais daiktais atsisveikinti visam laikui.

II žingsnis.

Naudokite tinkamas pakavimo medžiagas. Dūžtančių daiktų pakavimas yra atsakingas procesas, reikalaujantis žinių ir patirties. Aišku tai nėra raketų mokslas 🙂 Tačiau pasidomėti kaip visą tai daryti ir kokias pakavimo medžiagas naudoti būtų labai protinga. Pateikiame bazinį sąrašą pakavimo medžiagų, kurias turite naudoti pakuojant trapius daiktus: kartoninės dėžės, indų pakavimo popierius, burbulinė plėvelė, pledai, lipni juosta, kartoniniai kampai.

III žingsnis.

Tvarkingai padarykite kartoninę dėžę. Norint saugiai pervežti daiktus, reikia tinkamai paruošti transportavimo dėžes. Priklausomai nuo dėžių charakteristikos, neperkraukite dėžių per dideliu svoriu, kadangi dėžės gali neatlaikyti svorio. Dėžės gali suplyšti ir tokiu būdu pasižeisti jose esantys daiktai. Dažniausiai dėžių svorio intervalas yra pažymėtas, o jei žymėjimo nėra – maksimalus rekomenduojamas svoris dėžėje – 15kg. Naudokite kokybišką lipnią juostą dėžėms padaryti, tvarkingai užklijuokite jos dugną, tokiu atveju juosta neatsiklijuos ir jums pavyks saugiai pervežti krovinį. Taip pat  dėžėje paklokite burbulinės plėvelės prieš dedant į ją trapius ir dūžtančius daiktus.

IV žingsnis.

Visada pažymėkite dėžes, kurių turinys yra trapus. Dažnai daroma klaida, kad dėžės, kuriose yra daug dūžtančių daiktų, nėra tinkamai pažymėtos ir nešant dėžes nėra žinoma, kas būtent yra supakuota toje dėžėje. Jei ant dėžės yra užrašas „Dūžtantys daiktai“ ar „Nešti atsargiai“, kraustytojas visada matys ir supras, kas yra dėžėje ir vykdys savo darbą dar atsakingiau (padės dėžę į saugiausią vietą) ir išvengiant pažeidimų.

Pakuojant visus trapius daiktus, naudokite jiems pritaikytas pakavimo priemones: indus vyniokite į pakavimo popierių, elektroninius prietaisus pakuokite su burbuline plėvele, meno kūrinių pakavimui naudokite kartoninius kampus ir burbulinę plėvelę su gofruotu popieriumi. Viską tvarkingai sudėkite į kartonines dėžes, juose prieš tai paklojant burbulinės plėvelės. Tikime, kad šie patarimai jums bus naudingi, palengvins visą šį sudėtingą procesą ir pasinaudosite jais prieš pradedant kraustytis ar švenčių metų supakuojant trapesnę dovaną.

Taip pat skaitykite: perkraustymo patarimai.


Skaitykite daugiau naudingų patarimų

Visi straipsniai

Visi straipsniai

Stipriausi Lietuvoje 2020