Kodėl turėtumėte rinktis mus?

Profesionalumas ir kokybiškumas. Atsižvelgiant į tai, kad didžioji dalis įmonių neteikia jokios garantijos už savo paslaugų kokybę, taikome visapusiškai profesionalias perkraustymo paslaugas taikant pažangiausias technologijas ir sprendimus, kuriais tikrai neliksite nusivylę.

Nenumaldomas noras tobulėti. Atlikę paslaugas visada teiraujamės klientų dėl suteiktų paslaugų kokybės. Turime atskirą atsiliepimų skiltį, kurioje klientai skatinami išreikšti savo nuomonę. Atsižvelgdami į atsiliepimus kiekvienos dienos pradžią pasitinkame su nauja energija ir išaugusiais lūkesčiais – visa tai Jūsų labui.

Teigiamų emocijų suteikimas klientui. Turbūt niekam ne paslaptis, kad kraustymasis kelia tikrą galvos skausmą ir neigiamas emocijas. Būtent dėl šios priežasties mes ir esame, kad apverstume tai aukštyn kojomis. Visada stengiamės klientus užkrėsti savo paprastumu, energija ir plačiomis šypsenomis. Laikui bėgant pastebime, kad žmonės tai vertina tapdami lojaliais mūsų klientais.

Tinkamo įvaizdžio kūrimas ir gerinimas. Norėdami išsiskirti iš konkurentų, daug dėmesio skiriame tinkamo darbuotojų įvaizdžio puoselėjimui. Užsisakę mūsų paslaugas nesuabejosite darbuotojų kompetentingumu ir pasiruošimu. Garantuojame, kad pasitikdami MB „Pelikanai“ darbuotojus, išvysite sportiškus, apmokytus bei energingus vyrukus. Tikime, kad kur kas geriau pasikliauti solidžia bei tvarkinga perkraustymo, transporto ir sandėliavimo paslaugas teikiančia įmone. Pamirškite nepasiruošius, netvarkingus ir švara nepasižyminčius darbuotojus, patikėkite tai „Pelikanams“!

Optimalus kainos ir kokybės santykis. Pastebime, kad tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys rinkdamiesi mūsų paslaugas, vieną iš labiausiai viliojančių prioritetų teikia puikų kainos ir kokybės santykį. Bendraudami su klientais, randame kompromisą, kuomet pasitelkiamos optimaliausios sąnaudos. Suformavę lojalius santykius, teikiame specialias nuolaidas ir pasiūlymus, kurie patraukia klientų dėmesį.