Klientų atsiliepimai 70

Linas

Labai profesionaliai atlieka savo darbą. Pas juos viskas suplanuota iki mažiausios smulkmenos. Klientas gali visiškai nieko nedaryti. Atvykta pasiruoše, viską gražiai ir tvarkingai supakuoja, ir pristato į bet kurią tavo pasirinktą vietą. Šaunuoliai vyrai. Kokybė garantuota. Sėkmės darbuose.

Integrated Optics, UAB

Jie turi tikrai daug kantrybės. Mūsų krovinys buvo kiek komplikuotas ir kelis kartus atidėtas gamintojo, bet „Pelikanų transportas“ vis vien padėjo mums labai operatyviai, atsižvelgdami į visus mūsų poreikius. Esame išties dėkingi.

Saulius

Puiki perkraustymo komanda. Vyrai darbstus ir malonus bendravime. Perkraustant nebuvo jokiu problemu. Dekui visai komandai!!

UAB „V.Paulius & Associates“

UAB „Pelikanų transportas“ profesionali, operatyvi, komunikabili ir patikima įmonė. Dėkojam už operatyvumą ir kokybę. Drąsiai galite kreiptis į šią įmonę.

Daniele

Pelikanai helped with my relocation from Denmark to Lithuania. Their service is excellent, and they are extremely flexible when it comes to custom requests about timing and/or items to be transported. I strongly recommend them.

Rūta

Puikus bendravimas, puikus aptarnavimas. AČIŪ.Kreipsiuosi ir kitą kartą.

Vidas S.

Naudojausi „Pelikanų“ paslaugomis pirmą kartą. Darbas atliktas tiesiog PUIKIAI, nėra ką pridurti ! GREITAI ir KOKYBIŠKAI. Savo srities specai! Rekomenduoju!

UAB „Femina Bona“

Su šia įmone bendraujame jau kurį laiką. Ir tik patys geriausi atsiliepimai: visada lankstus susiderinimas, visada laiku, visokeriopa pagalba esant įvairioms nenumatytoms situacijoms.
Visas „Pelikanų“ kolektyvas – nerealus. Atskuba geranoriški, linksmi, draugiški, punktualūs, ir visada su šypsenom 🙂
Iškilus daiktų pervežimo klausimui niekada nesvarstėme i nesvarstysime kitų variantų – kreipsimės į „Pelikanus“.
Didelis didelis AČIŪ !!! 🙂

Egidija

Pasirinkome „Pelikanų transportą“ dėl pateikto geriausio pasiūlymo (kainos, laiko ir lankstumo atžvilgiu). Tikrai nepasigailėjome. Darbai buvo atlikti kruopščiai, geranoriškai ir anksčiau nei buvo planuota. Tikrai rekomenduojame. 🙂

Robertas

Nuoširdžiausiai ačiū Pelikanų transportas, UAB, už suteiktas perkraustymo paslaugas. Profesionalūs darbuotojai parūpino tinkamą transportą, taip pat pasirūpino daiktų pakrovimo ir sunešiojimo į naujas patalpas darbais bei saugiu daiktų transportavimu, taigi persikraustymas tapo ne rūpesčiu, o malonumu. Rekomenduoju.

Tadas Gudas

Puikiai! Laiku, greitai ir atsakingai! Rekomenduoju visiems!

J.G.

Likome labai patenkinti sklandžiu bendradarbiavimu, operatyviai įvykdyta perkraustymo paslauga. Darbuotojai atsakingi, kruopštūs, mandagūs ir viską atliko labai kokybiškai!!! Nuoširdžiai dėkojame už sąžiningai atliktą darbą bei linkime ir toliau laikyti šią kokybės kartelę. Drąsiai rekomenduoju „Pelikanus“.

UAB Burokėlis ir krapas

Šią kompaniją renkamės kuomet turime didesnių pervežimų. Visus kartus darbai buvo atlikti operatyviai ir kokybiškai. Visi ten dirbantys vaikinai paslaugūs ir labai malonūs. Didžiausios rekomendacijos!

Akvilė
Tesonet

Su Pelikanais bendradarbiaujame daugiau nei 3 metus, užteko kelių kartų pasinaudoti jų paslaugomis, kad galėtume juos vadinti ne tik partneriais, bet ir mūsų draugais, kurie visuomet ras būdą ir laiko, kaip ir kada pagelbėti ištikus daiktų perkraustyo bėdai 🙂
Negaliu teigti, kad jie perkraustymo paslaugas atlieka geriausiai, nes nei karto nebandžiau kreiptis į kitus, ieškoti kitos perkraustymo įmonės – todėl, kad niekada neturėjome nei menkiausios priežasties to daryti – visi darbai visuomet būna atlikti greitai, gerai ir operatyviai – mums patogiu laiku. 🙂 Mums – jie geriausi 🙂
Visas Pelikanų kolektyvas – superinis 🙂 jauni, geranoriški, linksmi, draugiški, punktualūs, visuomet su šypsenom 🙂
Rekomenduojame visiems 100proc. – jeigu tik ieškot patikimos perkraustymo įmonės – nu tikrai nenusivilsit 🙂

UAB Sandėliukų centras

Džiaugiamės pasirinkę puikius partnerius. Džiugina šios komandos geranoriškumas ir noras padėti bet kokioje situacijoje. Jie visuomet geros nuotaikos, draugiški ir punktualūs. Šioje kompanijoje puikiai organizuotas užsakymų priėmimas ir nepriekaištingai atliekami darbai. Visuomet rekomenduojame šią komandą savo klientams ir džiaugiamės sulaukdami puikių vertinimų bei pagyrimų.

Giedrė

Labai geranoriškai ir kokybiškai dirba. Prašėme vežti sunkią scenografiją, kurią reikėjo ir panešėti, tai nieks nesimaivė ir neprašė pinigų į kišenę, kaip neretai būna su krovėjais. Pradėjus užsakinėti paslaugas pas Pelikanus, net nekilo minčių ieškoti kitos įmonės. 10 balų.

Žana

Ne vienerius metus tenka pasitelkti įmonės kraustymo komandą ir visada žinau, kad jie atliks darbus nepriekaištingai. Stropūs, darbštūs ir kompetentingi darbuotojai bei profesionali vadyba – taip galiu apibūdinti „Pelikanų transportas“ kompaniją.

UAB Kinnarps

Jau daugiau kaip metai bendradarbiaujame su įmone „Pelikanų transportas“. Esame labai patenkinti jų darbu. Žmonės tvarkingi, punktualūs, organizuoti, visada pasirengę padėti. Žodžiu – šaunūs vaikinai.

Light Conversion, UAB

Su įmone dirbame seniai. Paslaugų kokybe esame patenkinti. Malonūs ir paslaugūs darbuotojai

Donatas M.

Dėkoju Pelikanams už puikiai atliktą darbą, lankstų bendradarbiavimą, pozityvų požiūrį. Didelės ir mažesnės apimties kraustymo darbai buvo atlikti vienodai kokybiškai, laiku ir atsakingai. Lengvai galiu rekomenduoti „Pelikanus“ jei reikia perkraustymo, transportavimo paslaugų.

Greta Puslyte

They have a lot of patience. Our equipment transportation was complicated and postponed several times by the manufacturer, but „Pelican Transport“ still helped us very quickly, taking into account all our changing needs. We are really grateful.

Gitana Kulboke

Best possible experience. You can trust this company 100%!! We were moving back to Lithuania from Spain and we had troubles finding a good moving company.. But then I found „Pelikanai“, and I’m very happy I chose them. We got our belongings even sooner then we expected, customer service is amazing and we had no troubles at all. They reply to your emails very fast and you can easily reach them through the phone. I really recomend to use this company next time you plan to move!!

Irina ir Sigitas

Šią įmonę galime rekomenduoti kaip itin profesionalias perkraustymo paslaugas teikiančią įmonę. Ką tik perkraustė iš Čekijos į Lietuvą. Jiems prireikė mažiau laiko nei planuota, kad kruopščiai susirinktų visas sunkias dėžes, daiktus, baldus ir persikraustytų į naujus namus. Kaip žaibas:) Automobiliai labai švarūs. Vaikinai tikrai organizuoti ir patyrę. Geriausias persikraustymas be galvos skausmo. Ypatingas ačiū Lukui-Aurimui-Lukui ir Tomui!

Kinda Dalla

The team was professional and on-time. They knew exactly how to pack and move stuff, and were very friendly. Strongly recommended 🙂

Roberta Rimdziute

Great service, quick and efficient moving provided. Staff were very helpful and nice. Overall it’s our second time using Pelikanai and definitely not the last one.

Rene Godow

We have had PELIKANAI move 2 apartments in the last 8 weeks. Both moves were carried out on time, clean and without damage. Since the price-performance ratio was right, we would also continue to move with PELIKANAI and can highly recommend this company! At this point, thanks again from us, Loreta and Rene, for the professional execution!

Ineta Kudakaite

Best moving company so far. While searching for the right moving company for our move from Northern Germany to South of Italy we have contacted many companies (Italian, German and Lithuanian), however Pelikanai were able to provide best price -performance offer and we were right to choose them! They sure are real professionals at work and we can only recommend them to everyone who is searching for a moving company. We will surely contact them again in case needed.

Karolis Zibas

I have just rellocated with my family from Vilnius to Stockholm and the service was absolutely perfect! Highly recommended!!!

Giedrius Cikanavicius

True professionals in their work. Arrives on time, does a great job. Knows well how to stack things, works quickly and accurately. If you are planning to move, I definitely recommend this company. You are not disappointed. Good luck to you Pelicans and thank you.

Thomas Henry

Pelikanai were amazing, and moved our belongings (sofa and some boxes) from Vilnius to Tallinn. As a foreigner, I got several quotes from other Lithuanian and Latvian companies who were asking 2x 3x the normal price. Pelikanai were extremely professional, and everything arrived 2 days later safely. I strongly recommend them!

Agnė Vidugirytė

Pelikanai yra absoliučiai geriausia perkraustymo įmonė, kokią galėčiau įsivaizduoti. Nežinau, kodėl Lietuvoje vis dar pilna 90-ųjų vaibelio perkraustymo įmonių darbuotojų, kurie su cigariukais dantyse mėto daiktus į furgoną, bet jeigu kažkas šitą kultūrą galiausiai ir pakeis, tai bus Pelikano vyrukai. Ačiū už labai švariai, greitai ir atsargiai atliktą darbą, gerus bajerius ir puikią nuotaiką. Kraustynės – mažesnis galvos skausmas, kai viskas vyksta taip maloniai ir sklandžiai. Rekomenduoju tūkstančiu procentų!

Tomas Maliauskas

Labai šauni komanda. Perkraustymas iš Lietuvos į Švediją buvo nepriekaištingas. Aptarnavimas aukščiausiam lygyje. Jei kada teks kraustytis, naudosiu tik Pelikanus

Jo Palmer

This weekend, we had been let down by another local company and were pretty emotional and anxious. However, I emailed Pelikanai and within a few minutes they had emailed back and arranged to meet us that morning to help us. True to their word, they arrived and were absolute troopers. They just did not stop -moving us from one side of vilnius to the other. Not even sure they broke a sweat! Price was great, fluent English and could not ask for more. Two thumbs way way up for these guys. Thank you.

Viktorija Šilinytė

Kokybiškas ir greitas perkraustymas. Viskas sklandu iki smulkmenų. Ačiū komandai už tokį sunkų darbą!!

Joana Grigaliūnienė

Likome labai patenkinti sklandžiu bendradarbiavimu, operatyviai įvykdyta perkraustymo paslauga. Darbuotojai atsakingi, kruopštūs, mandagūs ir viską atliko labai kokybiškai!!! Nuoširdžiai dėkojame už sąžiningai atliktą darbą bei linkime ir toliau laikyti šią kokybės kartelę. Drąsiai rekomenduoju „Pelikanus“.

Živilė Mitkė

Puikiai viską pernešė, net nereikėjo išardyti didelių lentynų. Dirbo greitai ir profesionaliai, kai vėl kraustysimės tikrai vėl kreipsimės.

Indrė Morkūnaitė

Visiški profai! Super malonūs vyrukai, o operatyviai, patikimai, tvarkingai ir atsakingai įvykęs kraustymasis labai labai palengvino visus mūsų vargus 🙂 Visa širdimi dėkinga! Highly recommended!

Aus Teja

Labai patikusi patirtis! Greitai, linksmai ir su polekiu! Juliui atskira padeka, uz puiku humoro jausma. Tad noris rekomenduoti ne karta ir visiems! Aciu Pelikanams!

Tomas Macijauskas
Kei kažkas dar abejoja ar naudotis Pelikanų paslaugomis – nedvejokite. Greitai, nebrangiai ir super dirbanti kompanija
Giedrė Kučinskienė

Labai greitai ir profesionaliai atliko perkraustymo darbus. Buvo daug ir visokių matmenų dėžių, daiktų, niekas nenukentėjo, nesudužo – tikrai drąsiai rekomenduoju!

Jogilė Miežienė

Visiškai rekomenduoju! Parašiau maždaug 7 pagrindinėms perkraustymo įmonėms su ta pačia užklausa – pervežti 5 didelius daiktus (dvigulis čiužinys, sofa, pianinas, etc.). Pelikanai atsiliepė su geriausiu kainos pasiūlymu, visą laiką operatyviai komunikavo, perkraustė tvarkingai ir per sutartą laiką, nors užduotis buvo sunkesnė nei atrodė iš pradžių. Pianinas paaiškėjo besąs sunkesnis ir didesnis nei įprasta, todėl netilpo į liftą. Nepaisant to, pianinas buvo operatyviai ir sėkmingai užgabentas laiptais į 8 aukštą! Likom labai patenkinti

Erikas Janavicius

Dėkingas už profefesionalia ir operatyvia paslaugą už žmoniška kainą 💪

Nicole Nicolette

Nuostabūs ir rūpestingi vaikinai, profesionalai par excellence. Ačiū už paslaugas!

Dalia Dedinskaite

Puikiai atliko darbą, labai malonūs darbuotojai. Paprašėme, kad kiekvieną kartą įeidami į namus nusiautų batus, nes šliaužioja mažas vaikas – nei kiek neprieštaravo. Kitą kartą būtinai vėl kreipsimės!

Linas Rūtė

Labai profesionaliai atlieka savo darbą. Pas juos viskas suplanuota iki mažiausios smulkmenos. Klientas gali visiškai nieko nedaryti. Atvykta pasiruoše, viską gražiai ir tvarkingai supakuoja, ir pristato į bet kurią tavo pasirinktą vietą. Šaunuoliai vyrai. Kokybė garantuota. Sėkmės darbuose.

Marija Raškauskienė

Reliable, attentive, fast working, great moving service

Jacopo Cafarelli

Excellent and quick moving service with right price-performance ratio! Can only recommend this company.

Ineta Kudabaite

Best moving company so far. While searching for the right moving company for our move from Northern Germany to South of Italy we have contacted many companies (Italian, German and Lithuanian), however Pelikanai were able to provide best price -performance offer and we were right to choose them! They sure are real professionals at work and we can only recommend them to everyone who is searching for a moving company. We will surely contact them again in case needed.

Rūta
Rūta

Puikus ir malonus bendravimas su klientu, greitas ir operatyvus darbas. Atsakingas požiūris į perkraustomus daiktus. Ačiū!

Vaidas Bagonas
Vaidas Bagonas
Dailininkas, žaidimų kūrėjas

Vyrukai ne tik pasiryžo plaukti laivu per jūrą, važiuoti per Suomijos sniegynus vidury žiemos, bet ir labai kruopščiai bei atsargiai elgėsi su kroviniu, lyg jis būtų jų pačių. Malonus bendravimas, nuoširdumas ir atlikto darbo kokybė bei sklandumas yra neįtikėtinas. Esu be galo dėkingas „Pelikanams“, su kuriais susipažinau ir nedvejodamas galiu rekomenduoti šios kompanijos paslaugas Jums. Dabar tikrai žinau, kur kreipsiuosi, kai ateis laikas vėl kraustytis.

Jurgita
Jurgita

Atsakingumas, punktualumas, organizuotumas, mandagumas. Visa tai, kas apibrėžiama vienu žodžiu – PROFESIONALUMAS. Dėkoju „Pelikanams“ ir labai rekomenduoju šios įmonės paslaugas visiems, kuriems svarbi kokybiška paslauga.

Aušra
Aušra

Labai labai AČIŪ „Pelikanams“. Ypatingai tvarkingi ir tikrai mokantys dirbti žmonės. Mūsų visa šeima labai jiems dėkinga, nes tas baisus kraustymasis jiems dalyvaujant buvo tikrai daug lengvesnis. LABAI AČIŪ.

Dovilė Jakonytė
Dovilė Jakonytė
UAB „Vilniaus lazerinės dermatologijos centras“ vykdančioji direktorė

Dėkui už pagalbą! Bendradarbiavimas su MB „Pelikanai“ mums įrodė, kad Lietuvoje yra aukštos kokybės perkraustymo ir parvežimo paslaugas teikiančių profesionalų, sugebančių taip nuoširdžiai ir atsakingai suteikti paslaugas. Jie nepamiršo smulkmenų, viską atliko kruopščiai ir atsakingai.

Dr. Bronislovas Burgis
Dr. Bronislovas Burgis
Kauno technologijos universiteto docentas

Noriu pasigėrėti dviem vyrukais iš „Pelikanų“ firmos, kurie nuo 9.00 iki 17.00 valandos be jokių pertraukų nešiojo mūsų daiktus. Visą dieną „Pelikanai“ nemurmėdami, liedami prakaitą, nešė, nešė, nešė… Ir tarpusavyje nesipyko. Ir nesikeikė. Nuostabu, kad yra tokių darbuotojų!

Erikas

Esu dirbęs tet-a-tet paslaugų versle.. žinau kaip sunku išlaikyti atidumą, kantrybę, paslaugumą (uf kaip reta! :), – patys stengiasi, siūlo idėjas kaip vikriau išsisukti iš kreivos situacijos), įsiklausymą kiekviename kontakte su klientu. Starte daug kas turi, bet ne ilgam. O Pelikanų publika vis ir vis palieka tą patį malonų jausmą jiems išvažiavus. Išlaikykite vyrukai tą retą + komplektą.

Justas

Greitai ir operatyviai suderinom pervežimo laiką, vadybininkas pasirūpino didesniu automobiliu kad visi daiktai galėtų būti pervežti vienu automobiliu ir į kelis adresus. Perkraustytojai pasirodė punktualiai laiku, viską kraustė labai atidžiai ir atsakingai kad daiktai nebūtų apgadinti. Jei reikės perkraustymo paslaugų, vėl kreipsiuosi į Pelikanus ir kitiems rekomenduoju.

Gabrielė

Greitai, opertyviai ir atsargiai – taip galiu apibūdinti „Pelikanų“ darbą. Viskuo pasirūpino ir palengvino persikraustymo darbus kaip begalėjo. Rekomenduoju tiek aš tiek visas kolektyvas 100%.

Audrūnas Listopadskis

Rekomenduoju – metų eigoje teko kraustytis du kartus, Vilniuje iš vieno į du adresus ir po kelių mėnesių – iš Vilniaus į Klaipėdą. Pelikanai su viskuo susitvarkė puikiai: paprastai ir operatyviai susiderinome laikus ir grafikus, sutartu metu atvyko į vietą minutės tikslumu (taip pat ir iš Vilniaus į Klaipėdą), vaikinai dirbo negailėdami jėgų, daiktai buvo kraunami atsargiai, atsakingai, tvirtinami ir papildomai apsaugomi nuo pažeidimų transportavimo metu. Jokių netikėtumų, nesusipratimų ar problemų. Žodžiu – jei dar kada reikės, tikrai rinksiuosi šią komandą. Ačiū.

Tomas, NanoAvionika

Noriu padėkoti Pelikanams už itin operatyvų ir kokybišką darbą – turėjome iškrauti ir pastatyti į tam skirtą vietą didelių gabaritų ir svorio vakuuminę kamerą (kameros svoris apie 2.5 tonos). Pelikanai pasirūpino, kad įranga būtų nugabenta per tam nepritaikytą taką prie pastato – reikėjo įveikti ne vieną kliūtį bei galiausiai įrangą įkelti per langą – visą tai itin greitai ir kokybiškai atliko Pelikanų darbuotojai.

Nuo šiol esant kraustymo poreikiams visada kreipiamės į Pelikanus, rekomenduoju visiems, kam tik reikia kažką perkrausyti – nuo mažų iki didelių – Pelikanams viskas įgyvendinama!

UAB „Sanistal“

Labai operatyviai ir profesionaliai perkraustė Vilniaus filialo visus baldus bei ekspozicinius stendus. Rekomenduoju !

VTAT

Punktualūs. Baldai buvo pakrauti, pervežti, iškrauti ir sunešti saugiai, kruopščiai ir atsakingai. Trumpai tariant – savo darbo profesionalai.

Edita

Greitai, maloniai ir saugiai pervežė daiktus.

Tomas Rimkus

Pelikanai – labai gerą įspūdį palkusi įmonė. Perkraustymo paslaugos iš užsiennio į Lietuvą reikėjo per labai trumpą laiką nuo pateiktos užklausos. Ir tai buvo atlikta idealiai. Personalas elektroniu paštu ir telefonu bendravo operatyviai ir profesionaliai. Pelikanų vyrukai buvo punktualūs, tvarkingi, reprezentatyvūs (apsirengę įmonės logotipu ir Lietuvos trispalve pažymėtais drabužiais). Darbą atliko operatyviai ir daiktus pristatė laiku, kaip sutarta. Prireikus perkraustymo paslaugų, vėl būtinai pirmiausia kreipsiuosi į Pelikanus!

Julius

Puikūs savo teikamos paslaugos ekspertai, mandagūs, tvarkingi, pozityvūs, su šypsena veide. Malonu buvo turėti reikalų su Jumis. Dėkui MB „Pelikanams“ už puikias perkraustymo paslaugas.

Tomas

Labai tvarkingi, operatyvūs, profesionalūs. Nuoširdžiai rekomenduoju. Pelikanams sėkmės ir ačiū!

Sigutė

Tiksliai laiku, maloniai, už priimtiną kainą. Ačiū, buvo malonu su jumis tvarkyti reikalus, rekomenduoju 🙂

Rūta

Tikrai labai operatyviai ir tvarkingai perkraustė. Rekomenduosiu visiems, kuriems prireiks perkraustymo paslaugų! Taip pat labai adekvatus kokybės ir kainos santykis 🙂 Ačiū Jums labai!

Vytautas

Labai patenkintas suteiktomis paslaugomis. Sutarties, susijusios informacijos ir apmokėjimo procesai buvo vykdomi elektroninėje erdvėje. Rekomenduoju!

Vytautas Miežys

Mandagūs, draugiški ir profesionalūs vaikinai rankomis nunešė Sommerfeld pianiną iš ketvirto aukšto žemyn ir užnešė net į aštuntą aukštą aukštyn (ačiū, vyrai!!). Visas apmokėjimas legalus, su sutartimis. Likau labai patenkintas paslaugomis ir bendravimu, tikrai rekomenduoju!

Violeta

Malonu, kai operatyviai, tvarkingai savo darbą dirba profesionalai. Ačiū madagiems ir paslaugiems PELIKANAMS.

Stipriausi Lietuvoje 2020