Sandėliavimo paslaugos yra vertas pasirinkimas tokiems gyvenimo atvejams, kaip: planuojamas būsto remontas, persikeliama iš vieno būsto į kitą, kuomet kambaryje dar neparuošta vieta atvykusiems daiktams. Dažniausiai turime įvairiausių daiktų, kurie po truputi pradeda spausti tave ir pradedi jaustis ne taip jaukiai, kaip turėtum. Juk grįžęs į savo šiltus ir saugius namus turi aplink gauti erdvės ir laiko poilsiui.

Siūlome sandėliavimo paslaugas, kai daiktus reikia saugiai palaikyti sezoniniam periodui arba persikraustant iš būsto, kuomet dėl tam tikrų priežasčių (nebaigtų statybų, remonto, užliejimo) dar negalima persikelti į naują gyvenamąjį plotą. Ir todėl iškyla problemų dėl baldų, buitinės technikos ar kitų daiktų perkraustymo vietos. Tokiu atveju rekomenduojame naudotis profesionaliomis sandėliavimo paslaugomis, kurias garantuoja „Sandėliukų centras“.


Susisiekite:

daiktų saugojimas

UAB „Sandėliukų centras“
Tel.: +370 640 15848
El. paštas: info@sandeliukucentras.lt
www.sandeliukucentras.lt

Dažniausiai užduodami klausimai

Daiktai yra saugojami mūsų sandėliuose, kuriuose savo daiktus galite pasiekti 24 valandas per parą specialiu PIN kodu.
Sandėliavimo kaina priklauso nuo sandėliavimo ploto.
Turite progą pamatyti ar Jūsų turimi daiktai yra reikalingi. Jeigu po 1 metų sandėliavimo jų nepasigedote, reiškia puikiai gyvenate ir be jų.
Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekite!

Mūsų teikiamos paslaugos

Stipriausi Lietuvoje 2020