Perkraustymas Europoje.

Tradiciškai, perkraustymas kiekvienam žmogui kelia daug klausimų ir rūpesčių. O ką jau kalbėti apie galvos skausmą, kurį sukelia tarptautiniai perkraustymai. Pasirinkdami įmonę „Pelikanai“, jus sutaupysite daug savo brangaus laiko. Padėsime Jums pamiršti bet kokį nerimą, sklandžiai nugabendami asmeninius daiktus iš vienos šalies į kitą. Kartu ne tik suorganizuosime pasiruošimą tarptautiniam perkraustymui, bet ir atsakysime į visus klausimus, susijusius su perkraustymu į užsienį. Galutiniame rezultate sutaupysime Jūsų sveikatą ir laiką.

Taigi, jeigu gyvenate užsienyje ir ketinate sugrįžti į Lietuvą arba gyvenate Lietuvoje, tačiau planuojate emigruoti keliems metams bei ieškote patikimos perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės, rinkitės „Pelikanai“ vardą. Perkraustysime Jūsų daiktus į bet kurią Europos šalį. Turime sukaupę patirtį vykdant perkraustymus į visas ES šalis. Susisiekite su mumis ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, kuriuos kelia tarptautiniai perkraustymai.

Perkraustymo į užsienio šalis eiga:

Užklausa.

Patariame kreiptis į mus, likus ne mažiau nei 4 savaites iki planuojamo perkraustymo. Tai galite padaryti elektroniniu paštu arba skambučiu. Pirmu atveju atsiunčiate pagrindinę informaciją apie planuojamą perkraustymą. Antruoju variantu mes viską pasižymėsime pokalbio metu. Mus domina: perkraustymo data, daiktų kiekis, tikslus adresas bei būsto aukštas iš kurio ir į kur ketinama kraustytis. Taip pat svarbu žinoti ar ketinama perkraustyti nestandartinių dydžių ir svorių daiktus.

Apžiūra.

Klientui visuomet siūlome atlikti perkraustomų daiktų apžiūrą. Perkraustymo apžiūra buvo, yra ir bus nemokama. Atvykstame į buto, namo, biuro ar sandėlio apžiūrą. Susipažįstame su klientu, išgirstame jo poreikius. Tuo pačiu pasižymime ir išsikrovimo vietos niuansus. Įvertiname kokio inventoriaus, kiek darbuotojų ir laiko reikės įvykdyti saugų perkraustymą.

Sekančią dieną po apžiūros, Jums pateikiame perkraustymo paslaugų pasiūlymą. Siūlome fiksuotą kainą, kuri nesikeičia net ir kraustymui užtrukus ilgiau nei buvo planuota.

Vykdymas.

Sukirtę rankomis ir pasirašę sutartis, pradedame vykdyti užsakymą. Atvežame pakavimo medžiagas nurodytu adresu, kad klientas neskubėdamas galėtų pradėti pakuotis ir žymėtis daiktus. Taip pat galime atsiųsti darbuotojus, kurie kelis kartus atvyks į perkraustymo vietą ir padės viską saugiai supakuoti. Tai priklauso nuo susitarimo pasirašant sutartį.

Kruopščiai parengus visus daiktus perkraustymui, atvyksta mūsų įmonės automobilis. Darbuotojai susižymi tikslų daiktų kiekį ir saugiai juos susideda kelionei. Pasirašomi važtaraščiai, išvykstama į kitą šalį. Mūsų vadybininkai atsiunčia sekimo sistemos prisijungimus, kad galėtumėte patys stebėti kurioje vietoje yra Jūsų perkraustomi daiktai.

Atvykus sutartu adresu, daiktai pradedami nešti arba kelti (priklausomai nuo laiptinės) į norimas vietas. Jūsų turtas sustatomas į pageidaujamas arba iš anksto pagal perkraustymo planą sutartas kambario ar net spintų/komodų vietas. Iškrovus visus daiktus yra pasirašomi likę dokumentai, padėkojama už mūsų įmonės pasirinkimą bei paprašoma palikti atsiliepimą apie suteiktas paslaugas.

Tarptautinio perkraustymo paslaugos:

 • Tarptautiniai perkraustymai Europos šalyse;
 • Tarptautiniai parodų, meno dirbinių pervežimai;
 • Baldų pervežimas;
 • Biurų tarptautiniai perkraustymai;
 • Koncertinių turų perkraustymas;
 • Daiktų saugojimas prieš ar po perkraustymo.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Tarptautiniai perkraustymai yra vykdomi visose Europos žemyno šalyse.
Tarptautinio perkraustymo kaina yra skaičiuojama pagal atstumą ir darbo laiką, kurio reikės tinkamai įvykdyti paslaugas.
Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekite!

Mūsų teikiamos paslaugos

  Sužinok kainą

  Kur ir kada kraustotės?

  Perkraustymo data

  Įveskite preliminarų laikotarpį kada planuojate perkraustymą

  Pakrovimo vieta
  Iškrovimo vieta

  Ką kraustote?

  Mums labai svarbu žinoti kokius daiktus reikės perkraustyti. Žinodami daiktų kiekį galėsime pasirinkti tinkamą transportą, krovėjų kiekį bei tiksliai įvertinti perkraustymo laiką ir kainą. Jūsų pateikta informacija užtikrins perkraustymo greitį ir kokybę.

  Virtuvinis stalas

  - +

  Valgomojo kėdė

  - +

  Rašomasis stalas

  - +

  Biuro kėdė su ratukais

  - +

  Biuro kėdė be ratukų

  - +

  Fotelis

  - +

  Sofa

  - +

  Sofa-lova

  - +

  Viengulė lova

  - +

  Dvigulė lova

  - +

  Vaikiška lova

  - +

  Dviaukštė vaikiška lova

  - +

  Spintelė prie lovos

  - +

  Kilimas

  - +

  Komoda

  - +

  Knygų lentyna

  - +

  Veidrodis

  - +

  Vonios spintelė

  - +

  Drabužių krepšys

  - +

  Kabantis krėslas

  - +

  Fotelis

  - +

  Sofa

  - +

  Stalas

  - +

  Kėdė

  - +

  Grilis

  - +

  Žoliapjovė

  - +

  Televizorius

  - +

  Garsiakalbiai

  - +

  Muzikinis grotuvas

  - +

  Siurblys

  - +

  Indaplovė

  - +

  Skalbimo mašina

  - +

  Džiovyklė

  - +

  Orkaitė

  - +

  Šaldytuvas

  - +

  Dviduris šaldytuvas

  - +

  Dviratis

  - +

  Vaikiškas dviratis

  - +

  Bėgtakis

  - +

  Riedučiai

  - +

  Pačiūžos

  - +

  Svarmenys

  - +

  Snieglentė

  - +

  Slidės

  - +

  Golfo lazdos

  - +

  Vaikiška dviračio kėdutė

  - +

  Gitara

  - +

  Būgnai

  - +

  Smuikas

  - +
  Pasirinkta daiktų: 0

  Daiktų Nuotraukos
  Papildomos paslaugos
  Papildoma informacija

  Pateikite papildomą informaciją susijusią su perkraustymu

  Kontaktiniai duomenys
  Stipriausi Lietuvoje 2020