Nestandartiniai perkraustymai reikalauja ne tik specifinės įrangos, bet ir preciziško pasiruošimo nestandartinių daiktų perkėlimui. Net ir smulkus nesklandumas ar nukrypimas nuo numatyto perkraustymo plano gali turėti labai nemalonių pasekmių, tokių kaip daiktų sugadinimas arba kur kas liūdnesnių – darbuotojų sužalojimų. Nepamirškime, kad nestandartiniai kroviniai dažniausiai kainuoja labai dideles pinigų sumas. Klaidos gali nulemti sugadintą įrangą ar jau minėtą ir kur kas brangesnę žmogaus sveikatą. Todėl nestandartiniai perkraustymai ir negabaritinių daiktų perkėlimas turi būti suplanuoti iki mažiausių smulkmenų.

Šiuo atveju galioja auksinė taisyklė: „devynis kartus pamatuok ir tik po to jau kirpk“. Nestandartiniai perkraustymai turi būti atlikti tik su išsamia apžiūra, kurios metu būtina tiksliai įvertinti šiuos faktorius:

  • Pasikrovimo ar išsikrovimo vieta. Pradedant paprasčiausiu klausimu: ar telpa atvykstantis automobilis? Ar pavyks privažiuoti kuo arčiau išsikrovimo vietos? Jei pasikrovimo ar išsikrovimo vieta dažnai apstatoma automobilių, reikia pasirūpinti , kad pavyktų atlaisvinti vietą atvykstančiam transportui ir atitverti „Stop“ juosta arba įspėjamąja grandine. Atkreipkite dėmesį ar po privažiavimo vietos nėra požeminės aikštelės. Jeigu privažiavimas negalimas, reikia priimti sprendimus kokio specialaus transporto reikės.
  • Krovinio matmenys. Būtina žinoti tikslius krovinio duomenis. Įvertinkite ar daiktas, kurį norite įnešti arba išnešti, telpa koridoriuje ar pro duris, kurios veda į reikiamas patalpas. Galbūt reikia įkelti per langą, o gal net reikia ardyti sieną ar dalį stogo. Visa tai lemia kokios papildomos įrangos reikės.
  • Krovinio svoris. Jeigu daiktas yra labai sunkus, įvertinkite ar transportuojant nesusidursite su kliūtimis, kurių gali pridaryti tinkamai neparinktą įranga.
  • Tiksli krovinio vieta. Reikia tiksliai žinoti kaip ir kur stovės daiktas, prieš jį pastatant į numatytą vietą. Apžiūros metu būtina žinoti tikslią krovinio vietą. Įsitikinkite, kad privažiavus ar įkėlus krovinį į vietą, bus galima lengvai nukelti krovinį ir palikti jį tvirtai ant žemės.

    Nestandartiniai perkraustymai

    Nestandartiniai perkraustymai. 8 tonų staklių įkėlimas

Sudėtingų perkraustymų profesionalas, apžiūros metu tinkamai įvertina visas galimybes, išsimatuoja ir pasidaro preliminarų brėžinį. Grįžęs į įmonės biurą, ramiai susižymi visus galimus variantus, o vėliau nutaria kuris daikto perkėlimo būdas yra paprastesnis ir saugesnis. Jeigu trūksta informacijos ar iškyla papildomų klausimų, nedvejodamas dar kartą nuvyksta į objektą. Antrą kartą nuvykus į apžiūros vietą, turi būti užtikrintas atsakymas dėl krovinio perkėlimo galimybės.

Svarbu paminėti, kad tinkamai įvykdyti paslaugai taip pat svarbu ir pasiruošti prastam orui. Būtina įvertinti oro sąlygas, norint, kad krovinys būtų tinkamai ir sklandžiai pastatytas į vietą. Privaloma pasirūpinti ir patalpų, kuriose vykdomi nestandartiniai perkraustymai, apsaugojimu. Tam visada pasitelkiamos apsauginės priemonės, kurios leis sienoms ir grindims išlikti nepažeistoms.

Norime paminėti, kad nestandartiniams perkraustymams nėra standartinių taisyklių, kurios konkrečiai nurodytų, kaip ir kokiu būdų įvykdyti perkraustymą. Kiekvienas atvejis yra unikalus ir savitas, o pasiruošimas yra kiekvieną kartą vis kitoks. Nestandartinio perkraustymo pasiruošimo detales numato jau patyręs perkraustymo paslaugų profesionalas, kuris ruošia visą komandą darbams. Tai atliekama kruopščiai, greitai ir be streso klientui. Todėl žmogus ar įmonė, kurie nori perkelti ar pervežti, tarkim, didelius įrenginius, turėtų užsisakyti profesionalų pagalbą bent jau mėnesį iki planuojamos paslaugos atlikimo. Nerekomenduojama tai atlikti savo jėgomis, kurios ne visada gali atitikti realybę. Profesionalų komandos kaupiama patirtis įrodo, kad sugebama ir mokama tinkamai, tvarkingai ir saugiai atlikti net sudėtingiausius nestandartinius perkraustymo projektus.

Jeigu Jums yra reikalinga aktuali informacija, mielai prašome susisiekti su Pelikanais!

Dažniausiai užduodami klausimai

Šiuo metu dirbame su kroviniais iki 8 000 kg svorio ir 5 metrų ilgio, 2 metrų aukščio ir 2 metro pločio.
Nestandartinių perkraustymų kaina visuomet yra pateikiama tik po apžiūros, kurios metu įvertinamas reikalingas inventorius. Kaina būna fiksuota ir nekintama.
Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekite!

Mūsų teikiamos paslaugos

Stipriausi Lietuvoje 2020