Apie mus

Perkraustymo paslaugos siejamos su 1 likusiu žingsniu iki naujo ir ilgai svajoto persikėlimo į nuosavą būstą. „Pelikanai“ – tai ženklas, kuris garantuoja, kad pasirinkus mūsų komandą, bus atliktos aukštos kokybės perkraustymo paslaugos.

Atsižvelgdami į klientų poreikius bei pateisindami savo vardą vykdome platų perkraustymo paslaugų asortimentą: baldų išrinkimas, baldų pakavimas specialiais pledais, krovinių pervežimas perkraustymo paslaugoms pritaikytu transportu, išpakavimas, baldų surinkimas, sustatymas į kliento pageidaujamas vietas, sandėliavimo paslaugos, pakavimo medžiagų pardavimas, buitinės technikos bei baldų utilizavimas.

Perkraustymo ar pervežimo metu užtikriname, kad nei vienas daiktas nebus pažeistas, garantuojame aukštą darbų atlikimo kokybę bei gerą nuotaiką, kuri padės Jums persikraustyti be jokių rūpesčių. Esame universalūs tuo, kad perkraustymo bei transporto paslaugas vykdome ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Naujakuriams bei lojaliems klientams teikiame specialias nuolaidas bei pasiūlymus, kurie sužadina apetitą. Tikime, kad savo patirtimi, energija bei šypsenomis užkrėsime Jus sėkmingai dienai.

Stipriausi Lietuvoje 2020