Apie mus

Perkraustymas siejamas su 1 likusiu žingsniu iki naujo ir ilgai svajoto persikėlimo į nuosavą būstą. „Pelikanai“ – tai ženklas, kuris garantuoja, kad pasirinkus mūsų perkraustytojus, bus atliktos aukštos kokybės perkraustymo paslaugos.

Atsižvelgdami į klientų poreikius bei pateisindami savo vardą vykdome platų perkraustymo paslaugų asortimentą: baldų išrinkimas, baldų pakavimas specialiais pledais, krovinių pervežimas perkraustymo paslaugoms pritaikytu transportu, nestandartiniai perkraustymai (įvairiausios paskirties ir dydžių staklių įkėlimas į patalpas naudojant specialią techniką), baldų surinkimas, sustatymas į kliento pageidaujamas vietas, tarptautinius perkraustymus visoje Europoje ir Šiaurės Amerikoje, sandėliavimo paslaugos, įtin kruopštų meno kūrinių pakavimą ir gabenimą į kitas šalis, pakavimo medžiagų pardavimas, buitinės technikos bei baldų utilizavimas.

Pelikanai

Augantys pelikanai

Perkraustymo ar pervežimo metu užtikriname, kad nei vienas daiktas nebus pažeistas, garantuojame aukštą darbų atlikimo kokybę bei gerą nuotaiką, kuri padės Jums persikraustyti be jokių rūpesčių. Esame universalūs tuo, kad perkraustymo bei transporto paslaugas vykdome ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Naujakuriams bei lojaliems klientams teikiame specialias nuolaidas bei pasiūlymus, kurie sužadina apetitą. Tikime, kad savo patirtimi, energija bei šypsenomis užkrėsime Jus sėkmingai dienai.

 

Prašome peržiūrėti mūsų sukauptą ir kaupiamą patirtį: perkraustymas Lietuvoje ir Europoje.

Taip pat ir mūsų socialinių tinklų naujienas: Facebook Pelikanai.

Stipriausi Lietuvoje 2020