Startas.

Įmonės kraustymas, įprastai yra žingsnis plėtros link. Pasiruošimas įmonės perkraustymui skiriasi nuo įprasto būsto perkraustymo. Biuro perkėlimas paprastai būna kur kas didesnis, užima daugiau laiko ir yra brangesnis. Be to, skiriasi perkraustymo specifika – sprendimai, kuriuos įmonės savininkas turi priimti, susijusius su biuro perkėlimo valdymu, nėra vienodi. Planuodami perkraustymą, būtinai turėtumėte susidaryti sąrašą atsižvelgdami į šiuos patarimus:

Įmonės kraustymas. Žingsniai.

Organizuodami biuro perkėlimą, pirmiausiai turite sudaryti nuoseklų planą, kurį turėtų sudaryti keletas komponentų:

 • pirmiausiai tiksliai nuspręskite iki kada jūs ketinate persikelti. Nusistatykite perkėlimui patogų mėnesio laiką. Tai leis apibrėžti jūsų įmonės perkraustymo planavimo tvarkaraštį;
 • planuokite savo nuomos ir komunalinių paslaugų sutarčių nutraukimą laiku, taip pat nepamirškite apie adreso pakeitimą;
 • tinkamai suplanuokite savo biudžetą. Visuomet būkite pasirengę su papildomu numatomų galutinių išlaidų procentu, jeigu sugalvotumėte paprašyti papildomų perkraustymo paslaugų;
 • kokius daiktus ketinate perkelti ir ką darysite su likusiais? Ar ketinate parduoti juos kaip naudotus daiktus skelbimų pagalba, o gal dovanosite viešosioms įstaigoms arba nutarsite laikinai sandėliuoti?

  tarptautiniai perkraustymai

  Tarptautinis įmonės kraustymas

Atsakomybės.

Kokias svarbiausias užduotis reikia atlikti? Apžiūrėkite, kiek patalpų bus perkelta, kiek yra įrangos, baldų ir įmonės dokumentų. Ruošdamiesi biuro perkraustymui susisiekite su perkraustymo paslaugas tiekiančiomis įmonėmis, kurios atvyks į apžiūrą ir pateiks adekvačią kainą.

Vėliau paskirstykite darbus. Kiekvienas asmuo turi žinoti, už ką yra atsakingas ir koks yra nurodytų užduočių įvykdymo terminas. Kai ruošiatės persikelti į biurą, sėkmingas įmonės kraustymas priklauso nuo tinkamai organizuoto personalo. Galite paskirstyti užduotis tarp vieno skyriaus darbuotojų, kurie bus atsakingi už perkėlimo paruošimą, arba galite atskirti dalykus, kuriuos reikia atlikti tarp skirtingų skyrių vadovų – kiekvienas vadovas gali koordinuoti savo skyriaus perkraustymą.

įmonės kraustymas

Įmonės kraustymas

Gerai koordinuoti biuro darbą reiškia rengti reguliarius susitikimus. Kartą per dvi savaites organizuokite perkraustymą ruošiančių darbuotojų susitikimus, kad visi būtų informuoti apie perkraustymo eiga.

Kraustymas. Pasiruošimas biuro kraustymui.

Gerbdami savo įmonės turtą, turėtumėte suprasti koks svarbus yra įmonės kraustymas. Todėl būtina išsirinkti patikimą perkraustymo paslaugų bendrovę, kad Jūsų įmonės kraustymas būtų atliktas saugiai ir operatyviai. Patikima perkraustymo įmonė visuomet turės atsiliepimų vietiniame arba tarptautiniame fronte, tad atlikite rinkos analizę. Apžiūros metu, ganėtinai greitai susidarysite įspūdį apie perkraustymo įmonę ir ar jos darbuotojai yra profesionalai. Dar kartą pamąstykite ką perkraustote ir ką norėtumėte palikti saugojimui. Tuomet nutarkite ko Jums reikės.

 • Biure turint daugiau baldų, būtų protinga mintis užsakyti nedidelę įmonę, kuri dirba su namų/butų perkraustymu ir turi daug patirties šiame reikale. O vežant sandėlio produkciją ar dokumentus pasitelkti didesnę transporto įmonę, kuri galėtų atsiųsti didelį sunkvežimį. Rezultate turėsite vienoje vietoje 2 profesionalias įmones ir galėsite tinkamai išnaudoti resursus sklandžiam judėjimui.
 • Ar ketinate naudotis daiktų saugojimo paslauga? Galbūt kaip tik turite daiktų saugykloje, kuriuos galite pasiimti ir šiuo perkraustymo metu nusigabenti į naują savo biuro vietą?

  Daiktų perkraustymas Stokholme.

  Įmonės kraustymas pasitelkiant profesionalus.

Kuomet pateiksite užklausą perkraustymo įmonei su galima biuro perkraustymo kaina, iš jų gausite konkretesnių klausimų, susijusių su jūsų verslo perkraustymu. Turėtumėte paaiškinti jiems, ko jus tikitės, aptarti su perkraustytojais kokias paslaugas jie gali jums suteikti ir, žinoma, kokiomis kainomis. Kokybiškas įmonės kraustymas yra svarbus abiems pusėms.

Susitikimas su perkraustymo paslaugas teikiančią įmone

Priėjome prie paskutinio biuro perkėlimo žingsnio, tai yra susitikimas su perkraustytojais, kurie atskleis ar kraustymas bus sėkmingas. Prieš ką nors pasirašydami, gerai išanalizuokite perkraustymo įmonę. Užeikite į įmonės internetinę svetainę, paskaitykite realius atsiliepimus ir sužinokite, kaip ji yra organizuota, kiek sunkvežimių turi ir kiek žmonių ten dirba. Išnagrinėję šiuos dalykus, turėsite įmonės dydžio ir jos politikos supratimą. Paklauskite, kiek laiko įmonė dirba ir kiek panašių perkraustymų ji jau yra atlikusį. Norėdami tinkamai pasiruošti, galite paskaityti mūsų straipsnius susijusius su profesionalios perkraustymo įmonės išsirinkimu. Be abejo pasitikrinkite, ar įmonė yra registruota kaip perkraustymo paslaugas tiekiantį įmonė, o ne šiaip transportininkai su lakuotais batais.

pakavimo patarimai

Įmonės kraustymas

Planuodami biuro perkėlimą, perkraustymo įmonė vaidina labai svarbų vaidmenį, todėl tikrai verta išsamiai ištirti kraustytojus. Linkime išsirinkti tinkamą perkraustymo paslaugas teikiančią įmonę, kurios pagalba galėsite stresą išleisti atostogų.

Taip pat skaitykite: „Kaip tinkamai išsirinkti perkraustymo paslaugas teikiančią įmonę?“

Sekite mus Facebook!

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip. Mūsų darbuotojai, automobiliai, veikla ir perkraustomi daiktai yra apdrausti nuo nelaimingų atvejų.
Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekite!

Mūsų teikiamos paslaugos

  Sužinok kainą

  Kur ir kada kraustotės?

  Perkraustymo data

  Įveskite preliminarų laikotarpį kada planuojate perkraustymą

  Pakrovimo vieta
  Iškrovimo vieta

  Ką kraustote?

  Mums labai svarbu žinoti kokius daiktus reikės perkraustyti. Žinodami daiktų kiekį galėsime pasirinkti tinkamą transportą, krovėjų kiekį bei tiksliai įvertinti perkraustymo laiką ir kainą. Jūsų pateikta informacija užtikrins perkraustymo greitį ir kokybę.

  Virtuvinis stalas

  - +

  Valgomojo kėdė

  - +

  Rašomasis stalas

  - +

  Biuro kėdė su ratukais

  - +

  Biuro kėdė be ratukų

  - +

  Fotelis

  - +

  Sofa

  - +

  Sofa-lova

  - +

  Viengulė lova

  - +

  Dvigulė lova

  - +

  Vaikiška lova

  - +

  Dviaukštė vaikiška lova

  - +

  Spintelė prie lovos

  - +

  Kilimas

  - +

  Komoda

  - +

  Knygų lentyna

  - +

  Veidrodis

  - +

  Vonios spintelė

  - +

  Drabužių krepšys

  - +

  Kabantis krėslas

  - +

  Fotelis

  - +

  Sofa

  - +

  Stalas

  - +

  Kėdė

  - +

  Grilis

  - +

  Žoliapjovė

  - +

  Televizorius

  - +

  Garsiakalbiai

  - +

  Muzikinis grotuvas

  - +

  Siurblys

  - +

  Indaplovė

  - +

  Skalbimo mašina

  - +

  Džiovyklė

  - +

  Orkaitė

  - +

  Šaldytuvas

  - +

  Dviduris šaldytuvas

  - +

  Dviratis

  - +

  Vaikiškas dviratis

  - +

  Bėgtakis

  - +

  Riedučiai

  - +

  Pačiūžos

  - +

  Svarmenys

  - +

  Snieglentė

  - +

  Slidės

  - +

  Golfo lazdos

  - +

  Vaikiška dviračio kėdutė

  - +

  Gitara

  - +

  Būgnai

  - +

  Smuikas

  - +
  Pasirinkta daiktų: 0

  Daiktų Nuotraukos
  Papildomos paslaugos
  Papildoma informacija

  Pateikite papildomą informaciją susijusią su perkraustymu

  Kontaktiniai duomenys
  Stipriausi Lietuvoje 2020