Pakavimo medžiagos yra neatsiejamas darbo įrankis nuo perkraustymo paslaugų, kaip ir sviestas nuo duonos. Tad galima teigti, jog visai atvejais, kai yra kraustomasi, neapsieinama be pakuočių ir pakavimo medžiagų, kurios apsaugo perkraustomą turtą nuo pažeidimų. Daiktų pakavimas yra atsakingas procesas, reikalaujantis žinių ir patirties, kaip visą tai daryti ir kokias pakavimo medžiagas naudoti. Žinant kokias medžiagas ir kada naudoti, visas perkraustymas tampa sklandžiu, nuostolių nesukeliančiu procesu.

Taigi, kad perkeliant daiktus iš senosios gyvenamosios vietos į naująją, kraustymas būtų lengvesnis ir paprastesnis, „Pelikanai“ nuomoja bei parduoda įvairias pakuotes. Pakavimo medžiagos, kuriomis prekiaujame yra įprastos (pakavimo juostos, dėžės, tamprios plėvelės, kartoniniai kampai ir pan.) ir skirtos specialiai profesionaliam perkraustymui (daugkartinio naudojimo plastikinės dėžės, apsauginiai daugkartinio naudojimo pledai, pakabinamų rūbų dėžės, ertmę užpildantys paketai ir pan.).

Pakavimo medžiagos:

  • Perkraustymo dėžė – 2 €/vnt.
  • Pakabinamų rūbų dėžės nuoma – 10 €/vnt.
  • Daugkartiniai pakavimo pledai (1,6 x 2,0 m.) – 10  €/vnt.

Taip pat skaitykite: Kaip tinkamai supakuoti ypač trapius ir dūžtančius daiktus?

Dažniausiai užduodami klausimai

Pakavimo medžiagas galite užsakyti paskambinę +370 622 24044, naudodamiesi mūsų internetiniu puslapiu arba atvykę į mūsų biurą.
Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekite!

Mūsų teikiamos paslaugos

Stipriausi Lietuvoje 2020