Perkraustymo paslaugos

Atsižvelgdami į tai, kad perkraustymas nėra pats maloniausias dalykas, keliantis daugybę rūpesčių bei atimantis daug brangaus laiko ir jėgų, pasirinkdami mūsų paslaugas Jūs apie tai tiesiog pamiršite! Mes pasirūpinsime ne tik įprastų daiktų, bet ir didelės apimties daiktų ar baldų perkraustymu ir nesvarbu, kur tai bebūtų: bute, name ar biure. „Pelikanai“ – kokybiškos perkraustymo paslaugos ženklas.

Perkraustymas tai skambus įvykis kiekvienoje šeimoje ar biure. Mintyse jau įsivaizduojame save jaukioje, puikiai suplanuotoje patalpoje, kurioje leisti laiką bus smagiau. Tačiau iki tol reikia atlikti kelis, suplanuotus kraustymo pasiruošimo žingsnius.

Iki perkraustymo pradžios likus 2 savaitėms, peržiūrėkite visus daiktus. Patikrinkite kurie iš jų tikrai yra reikalingi, o kurie ne. Egzistuoja auksinė taisyklė leidžianti neapsikrauti nereikalingais daiktais: jeigu daiktas buvo nenaudojamas daugiau kaip 1 metus, reiškia jis Jums nėra reikalingas. Tokius daiktus galite bandyti parduoti, dovanoti arba utilizuoti. Naujose patalpose bus estetiškiau ir jaukiau, nes nebeliks nebenaudojamų daiktų. Apžiūrėjus turimus daiktus, galite drąsiai susisiekti su Pelikanais. Jeigu nenorite, jog atvyktume į apžiūrą, tuomet pokalbio metu pateikite kuo daugiau informacijos, tokios kaip:

  • kada reikalinga perkraustymo paslauga? (kuo anksčiau paskambinsite, tuo palankesnė diena bus Jums perkraustyti);
  • pasikrovimo ir išsikrovimo tikslūs adresai, aukštai, ar pastate yra liftas?;
  • kuo tiksliau išvardinkite kokie daiktai bus perkraustomi: jų dydis ir kiekis (30 dėžių ~60x40x40, dviejų dalių spinta 200x120x160 cm, televizorius 55″ ir t.t.); (40 darbo vietų: stalas 160×80 cm, kėdė su ratukais, stalčių blokas 80x40x80 ir kompiuteris bei monitorius 22″).
  • jeigu turite nestandartinių, sunkesnių nei 60-70 kg arba labai trapių daiktų, būtinai informuokite;
  • kokių pakavimo medžiagų reikės? Prisiminkite, jog tik keli, o kartais ir 1 Jūsų daiktas gali būti vertas tiek, kiek kainuos perkraustymas. Daiktus svarbu supakuoti tinkamai visų 100 procentų.

    Perkraustymas
    Kraustymas

Ši informacija padės užsakyti tinkamo dydžio transportą, žmonių kiekį, o ir bus aišku ar daiktai telpa išsisukti laiptinėje. Primename, kad visada galime atvykti į perkraustomų daiktų apžiūrą. Objektyviai įvertinsime perkraustomų daiktų, pakavimo medžiagų kiekį, reikalingą darbuotojų skaičių, aptarsime Jums ir mums palankią perkraustymo datą ir laiką bei suteiksime visą reikiamą informaciją.

Prieš pradedant perkraustymo procesą, atsirinkite ir atsidėkite daiktus, kurie yra būtini kasdieniame gyvenimo žingsnyje. Daiktus, kurių prireikia per bent kartą per 24 valandas. Pradėkite pakuoti daiktus nuo kurios nors vienos patalpos, patartina pasižymėti ką įdėjote į dėžę ar supakavote pledu. Užrašykite arba užklijuokite lipdukus su informacija iš kurio kambario ir kas yra supakuota. Pvz: miegamasis nr. 1, patalynė; virtuvė, lėkštės; svetainė, nuotraukos. Tokiu būdu naujuose namuose ar patalpose žinosite kur ir kokie Jūsų daiktai sudėti. Tai palengvins ir pagreitins daiktų sudėliojimą į naujas jiems skirtas vietas.

Tai tik trumpi pasiūlymai kuo galime Jums padėti ir ką Jūs galite pasilengvinti. Jeigu perkraustymui visai neturite laiko, siūlome pilną paslaugų paketą. Atvykusi „Pelikanai“ komanda supakuoja visus Jūsų daiktus į dėžes, didesnius daiktus išrenka bei supakuoja, sunumeruoja. Tada pristačius daiktus į naujas patalpas, visus juos išpakuoja ir sudėlioja į jiems skirtas vietas, o tuo metu kol vyksta perkraustymas, Jūs galite leisti savo laiką kaip tik geidžia širdis.

Taip pat skaitykite: tarptautiniai perkraustymai.