Kodėl turėtumėte rinktis mus?

Profesionalumas ir kokybiškumas. Suteikiame garantiją už savo paslaugų kokybę. Taikome visapusiškai profesionalias perkraustymo paslaugas taikant pažangiausias technologijas ir sprendimus, kuriais tikrai neliksite nusivylę. Saugumas, efektyvumas ir sėkmingumas yra neatsiejami žodžiai nuo mūsų teikiamų paslaugų.

Nenumaldomas noras tobulėti. Atlikę paslaugas visada teiraujamės klientų dėl suteiktų paslaugų kokybės. Turime atskirą atsiliepimų skiltį, kurioje klientai skatinami išreikšti savo nuomonę. Atsižvelgdami į atsiliepimus kiekvienos dienos pradžią pasitinkame su nauja energija ir išaugusiais lūkesčiais – visa tai Jūsų labui.

Profesionalumas
Perkraustymo paslaugos (Milanas, Italija)

Teigiamų emocijų suteikimas klientui. Turbūt niekam ne paslaptis, kad kraustymasis kelia tikrą galvos skausmą ir neigiamas emocijas. Būtent dėl šios priežasties mes ir esame, mūsų profesionalumas padės šias mintis apversti aukštyn kojomis. Visada stengiamės klientus užkrėsti savo paprastumu, atsakingumu, energingumu bei plačiomis šypsenomis. Po tinkamai įvykdytų perkraustymo paslaugų, klientui visuomet paliekame dovanų savo atributikos. Laikui bėgant pastebime, kad žmonės tai vertina tapdami lojaliais mūsų klientais. Vertiname rekomendacijas.

Tinkamo įvaizdžio kūrimas ir gerinimas. Norėdami išsiskirti iš konkurentų, daug dėmesio skiriame tinkamo darbuotojų įvaizdžio puoselėjimui. Užsisakę mūsų paslaugas nesuabejosite darbuotojų kompetentingumu ir pasiruošimu. Garantuojame, kad pasitikdami „Pelikanai“ darbuotojus, išvysite mūsų logotipais pažymėtą transportą, sportiškus, apmokytus bei energingus vyrukus, kurie bus pasipuošę „Pelikanai“ įmonės rūbais. Tikime, kad kur kas geriau pasikliauti solidžia bei tvarkinga perkraustymo, transporto ir sandėliavimo paslaugas teikiančia įmone. Pamirškite nepasiruošusius, neatsakingus ir švara nepasižyminčius darbuotojus, patikėkite tai „Pelikanams“! Taip pat skaitykite: Kraustytojai – profesionalai. Ko galite tikėtis?

Optimalus kainos ir kokybės santykis. Pastebime, kad tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys rinkdamiesi mūsų paslaugas, vieną iš labiausiai viliojančių prioritetų teikia puikų kainos ir kokybės santykį. Bendraudami su klientais, randame kompromisą, kuomet pasitelkiamos optimaliausios sąnaudos. Dažniausiai tai yra daugkartinio naudojimo medžiagos. Suformavę lojalius santykius, teikiame specialias nuolaidas ir pasiūlymus, kurie patraukia klientų dėmesį.

Socialiai atsakinga įmonė. Remiame ne pelno siekiančias organizacijas. Šiuo metu esame Kauno zoologijos sodo rėmėjai. Prisidedame prie įvairių renginių organizavimo. Kiekvienais metais didiname savo daugkartinio naudojimo pakavimo medžiagas, mažindami plastiko sunaudojimą iki minimumo. Dovanojame žmonėms baldus, kurių įmonėms jau nebereikia.