Įmonės kraustymas. Kaip tinkamai jam pasiruošti?

Įmonės kraustymas, įprastai yra žingsnis plėtros link. Pasiruošimas įmonės perkraustymui skiriasi nuo įprasto būsto perkraustymo. Biuro perkėlimas paprastai būna kur kas didesnis, užima daugiau laiko ir yra brangesnis. Be to, skiriasi perkraustymo specifika – sprendimai, kuriuos įmonės savininkas turi priimti, susijusius su biuro perkėlimo valdymu, nėra vienodi. Planuodami perkraustymą, būtinai turėtumėte susidaryti sąrašą atsižvelgdami į šiuos patarimus:

Organizuodami biuro perkėlimą, pirmiausiai turite sudaryti nuoseklų planą, kurį turėtų sudaryti keletas komponentų:

  • pirmiausiai tiksliai nuspręskite iki kada jūs ketinate persikelti. Nusistatykite perkėlimui patogų mėnesio laiką. Tai leis apibrėžti jūsų įmonės perkraustymo planavimo tvarkaraštį;
  • planuokite savo nuomos ir komunalinių paslaugų sutarčių nutraukimą laiku, taip pat nepamirškite apie adreso pakeitimą;
  • tinkamai suplanuokite savo biudžetą. Visuomet būkite pasirengę su papildomu numatomų galutinių išlaidų procentu, jeigu sugalvotumėte paprašyti papildomų perkraustymo paslaugų.
  • kokius daiktus ketinate perkelti ir ką darysite su likusiais? Ar ketinate parduoti juos kaip naudotus daiktus skelbimų pagalba, o gal dovanosite viešosioms įstaigoms arba nutarsite laikinai sandėliuoti?

Kokias svarbiausias užduotis reikia atlikti? Apžiūrėkite, kiek patalpų bus perkelta, kiek yra įrangos, baldų ir įmonės dokumentų. Ruošdamiesi biuro perkraustymui susisiekite su perkraustymo paslaugas tiekiančiomis įmonėmis, kurie atvyks į apžiūrą ir pateiks kainą.

Po to paskirstykite darbus. Kiekvienas asmuo turi žinoti, už ką jis / ji yra atsakingas (-i) ir koks yra nurodytų užduočių vykdymo terminas. Kai ruošiatės persikelti į biurą, sėkmingas įmonės kraustymas priklauso nuo tinkamai organizuoto personalo. Galite paskirstyti užduotis tarp vieno skyriaus darbuotojų, kurie bus atsakingi už perkėlimo paruošimą, arba galite atskirti dalykus, kuriuos reikia atlikti tarp skirtingų skyrių vadovų – kiekvienas vadovas gali koordinuoti savo skyriaus perkraustymą.

įmonės kraustymas

Gerai koordinuoti biuro darbą reiškia rengti reguliarius susitikimus. Kartą per dvi savaites organizuokite perkraustymą ruošiančių darbuotojų susitikimus, kad visi būtų informuoti apie perkraustymo eiga.

Pasiruošimas biuro kraustymui

Suraskite patikimą perkraustymo paslaugų įmonę, kad Jūsų įmonės kraustymas būtų atliktas saugiai ir operatyviai. Apžiūros metu, ganėtinai greitai susidarysite įspūdį apie perkraustymo įmonę ir jos atstovas profesionalas. Dar kartą pamąstykite ką perkraustote ir ką norėtumėte palikti saugojimui. Tuomet nutarkite ko Jums reikės.

  • Biure turint daugiau baldų, būtų protinga mintis užsakyti nedidelę įmonę, kuri dirba su namų/butų perkraustymu ir turi daug patirties šiame reikale. O vežant sandėlio produkciją ar dokumentus pasitelkti didesnę transporto įmonę, kuri galėtų atsiųsti didelį sunkvežimį. Rezultate turėsite vienoje vietoje 2 profesionalias įmones ir galėsite tinkamai išnaudoti resursus sklandžiam judėjimui.
  • Ar ketinate naudotis daiktų saugojimo paslauga? Galbūt kaip tik turite daiktų saugykloje, kuriuos galite pasiimti ir šiuo perkraustymo metu nusigabenti į naują savo biuro vietą?

Kuomet pateiksite užklausą perkraustymo įmonei su galima biuro perkraustymo kaina, iš jų gausite konkretesnių klausimų, susijusių su jūsų verslo perkraustymu. Turėtumėte paaiškinti jiems, ko jus tikitės, aptarti su perkraustytojais kokias paslaugas jie gali jums suteikti ir, žinoma, kokiomis kainomis. įmonės kraustymas

Susitikimas su perkraustymo paslaugas teikiančią įmone

Priėjome prie paskutinio biuro perkėlimo žingsnio, tai yra susitikimas su perkraustytojais. Prieš ką nors pasirašydami, gerai išanalizuokite perkraustymo įmonę Užeikite į įmonės internetinę svetainę, paskaitykite realius atsiliepimus ir sužinokite, kaip ji yra organizuota, kiek sunkvežimių turi ir kiek žmonių ten dirba. Išnagrinėję šiuos dalykus, turėsite įmonės dydžio ir jos politikos supratimą. Paklauskite, kiek laiko įmonė dirba ir kiek panašių perkraustymų ji jau yra atlikusi. Norėdami tinkamai pasiruošti, galite paskaityti mūsų straipsnius susijusius su profesionalios perkraustymo įmonės išsirinkimu. Be abejo pasitikrinkite, ar įmonė yra registruota kaip perkraustymo paslaugas tiekiantį įmonė.

Planuodami biuro perkėlimą, perkraustymo įmonė vaidina labai svarbų vaidmenį, todėl tikrai verta juos išsamiai ištirti. Paskutinis, gal net „auksinis“ patarimas – pagal naujausias apklausas ir tyrimus galima sumažinti jūsų persikraustymo išlaidas atliekant paprastą ir šiuo metu populiarų veiksmą.. skaityti atsiliepimus ir juos patikrinti. Sužinokite kokius atsiliepimus ir įvertinimus įmonė gavo iš įvairių klientų. Linkime išsirinkti tinkamą perkraustymo paslaugas teikiančią įmonę, kurios pagalba galėsite stresą išleisti atostogų.

 

 

Taip pat skaitykite: „Kaip tinkamai išsirinkti perkraustymo paslaugas teikiančią įmonę?“