Pakavimo patarimai

2016-01-25 | Skaitymo laikas: 3 min
Pakavimo patarimai

Pakavimas.

Pakuojant ar sandėliuojant daiktus iškyla keletas esminių klausimų: kaip supakuoti taip, kad perkraustomi daiktai užimtų kuo mažiau vietos? Kaip supakuoti taip, kad vėliau galėtume rasti norimus daiktus be jokių rūpesčių? Galbūt jūs galėtumėte pasiteirauti keliaujančių žmonių, kurie žino, kaip svarbu kompaktiškai susidėti daiktus į mažiausią lagaminą? Neskubėkite vargti, kur kas paprasčiau pasikliauti šios srities žinovais – profesionaliais perkraustymo paslaugų tiekėjais. Pakavimo patarimai leis šias užduotis, kurios atrodo lyg ir paprastos, bet ne visada lengvai įgyvendinamos, atlikti aiškiai ir per trumpesnį laiką.

Besiruošiant perkraustymui, esminis dalykas, kuris leidžia išnaudoti kuo daugiau perkraustymo dėžės tūrio yra tas, kad tarp didelių daiktų reikia dėti mažus. Tai atrodo kaip ir logiška, tačiau neretas žmogus pamiršta šias pakavimo subtilybes ir sugaišta daugybę brangaus laiko, praranda vietą ir medžiagas.

pakavimo patarimai

Perkraustymo paslaugos Lietuvoje

Pakavimo patarimai persikraustant:

  • Pasirūpinkite vaikais ir augintiniais. Perkraustymo metu patikėkite juos savo artimiesiems, kaimynams ar draugams. Po to būtinai atšvęskite įkurtuves!
  • Nepakuokite asmeninių dokumentų, papuošalų ir pinigų. Tai dalykai, kurių Jums gali prireikti iš karto po perkraustymo ar net perkraustymo paslaugų metu. Brangiausius daiktus pasilikite su savimi.
  • Pasistenkite atsikratyti nereikalingų daiktų prieš perkraustymą. Pasinaudokite mūsų utilizavimo paslaugomis arba pasiūlykite nereikalingus daiktus draugams, pažįstamiems ar įdėkite skelbimą. Žinoma, galite daiktus ir sandėliuoti. Tai sutaupys vietos ir, be abejo, Jūsų pinigų.
  • Jeigu įmanoma, perkraustomus daiktus supakuokite į dėžes. Pradėkite nuo tų daiktų, kurie mažiausiai naudojami.
  • Nepamirškite užsirašyti, kokius daiktus dedate į kokią dėžę, kad vėliau, reikalui esant, nebūtų sudėtinga surasti.
  • Naudokite kokybiškas pakavimo medžiagas, dėžes. Perkraustymo metu itin svarbu, kaip talpiai pervežti kuo daugiau daiktų, todėl naudojant kokybiškas dėžės bus saugu sudėti vieną ant kitos taip sutaupant laiko.
  • Dėžių dugnus suklijuokite lipnia juostele, kad neatsidarytų nešant. Tai ženkliai padidins jūsų daiktų saugumo tikimybę.
  • Neperkraukite dėžių svoriu. Sunkius daiktus maišykite su lengvais. Pavyzdžiui dedant knygas, patariama jas maišyti su batų dėžėmis arba patalyne. Daiktus paskirstykite po keletą dėžių. Jei dėžė vis tiek sunki, nepagailėkite lipnios ar “stretch” juostos, kuri apsaugos sunkių daiktų pernešimą.
  • Laikraščiu ar burbuline plėvele apsukite trapius daiktus. Su trapiais daiktais reikia elgtis itin atsargiai, todėl tai labai aktualu perkraustymo metu.
  • Pažymėkite kiekvieną dėžę žymekliu, kad būtų galima atskirti, kas joje sudėta ir kur tai turi stovėti. Pavyzdys: sudėjus indus į dėžes, reiktų pažymėti ant dėžės: VIRTUVĖ.
  • Dar greičiau susigaudyti padės skirtingų spalvų žymekliai atskiriems kambariams. Tai bus patogiau tiek jiems, tiek mums sudedant daiktus į tinkamas vietas.
  • Ir pabaigai…. – sugrįžkite į vaikystę žaisdami „Tetris“ ir laikui bėgant pamatysite, kaip daiktai netikėtai susideda į mažesnį tūrį!

Taip pat skaitykite: Kaip tinkamai supakuoti ypač trapius ir dūžtančius daiktus?

 


Skaitykite daugiau naudingų patarimų

Visi straipsniai

Visi straipsniai

Stipriausi Lietuvoje 2020