Perkraustymas Lietuva – Italija

2020-12-07 | Skaitymo laikas: 5 min
Italija Lietuva

Perkraustymas Lietuva – Italija.

Tikriausiai daugeliui Italija asocijuojasi su puikiu oru, žydra jūra, kalnais bei skaniu maistu. Kaip ir kalbant apie Ispaniją. Tai yra dvi įspūdingos šalys vertos mūsų dėmesio. Šį kartą trumpai aprašome Italiją.

Italijoje galima atrasti kone visus metų laikus: šiaurinę dalį juosia kalnai, taigi čia galime rasti daug sniego, o pietuose – ištisus metus trunkančią vasarą žydrosios jūros pakrantėje.

Trumpai apie Italiją

Italija apima bato formos Apeninų pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės yra Elbos ir Kaprio salos). Jeigu ne perkraustymo paslaugoms, tai vestuvėms pats tas.

Šiaurėje Italija remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija.

Vilnius – Milanas.

Milanas yra antrasis pagal dydį Italijos miestas, kuris rikiuojasi po sostinės Romos. Tai vienas svarbiausių šalies ekonomikos ir kultūros centrų. Šis miestas yra dažnai vadinamas Europos madų sostine, būtent todėl čia suvažiuoja didelė dalis madas išmanančių ar norinčių išmokti dizainerių. Turbūt garsiausias Milano architektūros objektas tai Milano katedra (Duomo di Milano).

Miesto centrą sudaro Katedros aikštė ir ovalo formos viduramžių senamiestis su žiediniu gatvių tinklu. Milano katedra arba bazilika, 1387 m. pradėta statyti arkivyskupo Antonio da Saluco nurodymu. Statybos tęsėsi iki XIX a. pab. tačiau pirmojo projekto gotikinis stilius buvo išlaikytas. Tai pirmoji pagal dydį Italijos bažnyčia. Jos ilgis 158 m, plotis 93 m, aukštis net 180 m.

Italija Lietuva

Vilnius Milanas

Milanas yra nutolęs 2000km atstumu nuo Vilniaus.  Madų sostinę galima pasiekti lėktuvu vos per kelias valandas, arba per mažiau nei parą automobiliu. Perkraustymo metu, įveikti šį maršrutą mums reikia dviejų dienų. Jas sudaro kelionė po 1000 km per dieną ir poilsis viešbutyje.

Kelionė automobiliu yra iš tiesų labai smagi. Maršrutas kerta kelias dažniausiai pravažiuojamas valstybes – Lenkiją, Vokietiją, mažą dalį Austrijos bei Šveicarijos. Šis maršrutas Jums bus tikrai įdomus, kadangi keliausite per aukščiausius ir didžiausius Europos kalnų sistemą – Alpes.

Italija Lietuva

Milano katedra. Pelikanai

Taip pat galite rinktis antrąjį maršrutą, kuris nekerta Vokietijos. Tai būtų labai panašus kilometražas.: perkraustymas vyktų per Lenkijos miestą Katovicus, o Čekijos šalies: Ostravos ir Brno miestus. Tuomet Austrijos sostinę Vieną (vienas įspūdingiausių miestų Europoje) ir Gracą. Pravažiavę šiuo miestus Jūs jau būsite Italijoje, kurioje reiks pravažiuoti nuostabiąją Veneciją, o nuo jos iki Milano liks tik 280 km. „deserto“.

Ekonomika

Italija turi diversifikuotą pramoninę ekonomiką su panašia bendra apimtimi ir skaičiuojant vienam gyventojui kaip ir Prancūzijoje ir D. Britanijoje. Italijos kapitalistinė ekonomika išlieka pasidalinusi į pramoninę Šiaurę, dominuojamą privataus sektoriaus, ir mažiau išvystytus žemės ūkiu besiremiančius Pietus, kuriuose yra 20 procentų nedarbo lygis.

Pagrindinės pramonės šakos yra automobilių gamyba, metalurgija, chemijos ir naftos chemijos pramonė, lengvoji ir maisto pramonė. Ši nuostabi šalis yra viena stambiausių automobilių, dviračių ir mopedų, traktorių, skalbimo mašinų ir šaldytuvų, radioelektronikos, pramonės įrangos, plieninių vamzdžių, plastmasių ir dirbtinio pluošto, automobilių padangų, taip pat gatavų rūbų ir odinės avalynės gamintojų ir eksportuotojų pasaulyje. Kalbant apie maistą: makaronų, sūrio, alyvuogių aliejaus, vyno (pirma vieta pasaulyje pagal eksportą), vaisių ir pomidorų konservų gamintojų ir eksportuotojų pasaulyje.

Gyventojai

Italijoje gyvena apie 60 milijonų gyventojų. Skaičius yra iš tiesų įspūdingas, lyginant su Lietuva. Kadangi po Antrojo pasaulinio karo labai pagerėjo Italijos ekonominė padėtis ir dėl to į šalį pradėjo važiuoti imigrantai, daug gyventojų iš kaimų išsikėlė į miestus. Vien Milane gyvena apie 1,5 milijono. gyventojų, o su visais priemiesčiais – apie 4 milijonus.Tai tie patys 4 mln, kurie gyvena Italijos sostinėje Romoje.

Lietuva Italija, Pizzo miestas

Pizzo miestas

Visi italai ypatingai mėgsta skanų maistą bei vyną. Be viso to, jie sunkiai įsivaizduoja savo įprastą dieną. Tai paaiškina faktą, kad vidutinė gyvenimo trukmė Italijoje yra viena iš didžiausių pasaulyje, žmonės čia gyvena ~80 metų.

Architektūra ir lankytinos vietos

Iš Italijos yra kilę daugybė svarbiausių meno ir intelektualinių judėjimų, kurie pasklido visoje Europoje, tokie kaip renesansas ir barokas.

Italija Lietuva

Vibo Valentija, Italija

Italijoje kūrė vieni žymiausių visų laikų menininkų, žinoma, pradedant Leonardo Da Vinči.. Vienas svarbiausių Italijos ir Romos simbolių yra Koliziejus (70-80 m.) didžiausias kada nors pastatytas amfiteatras Romos imperijoje.

Jame tilpdavo 50 000 žmonių, kurie stebėdavo gladiatorių kovas. Kaip tik į temą būtų pažiūrėti ir filmą su Raselu Krou: „Gladiatorius“ (Gladiator, 2000).

Pizos bokštas (Piza Toskanoje, Italija) bene žymiausias pakrypęs pastatas pasaulyje. Jo aukštis 55,8 m, svoris yra 14 500 tonų, nuokrypio laipsnis iki 4 laipsnių. Bokštas krypsta dėl nestabilaus grunto.

Perkraustymo Lietuva Italija eiga:

Užklausa

Tradiciškai patariame kreiptis į perkraustymo paslaugų tiekėją, likus ne mažiau nei 4 savaitėms iki planuojamo perkraustymo.

Kraustantis iš Italijos į Lietuvą, taip pat siūlome kreiptis likus 4 savaitėms iki planuojamo grįžimo.

Užklaus pateikti galite elektroniniu paštu, skambučiu arba socialinių tinklų pagalba.

Apžiūra

Klientui visuomet siūlome atlikti perkraustomų daiktų apžiūra. Tai yra proga susipažinti su klientu, išklausyti jo norus dėl perkraustymo paslaugos, aptarti visas perkraustymo subtilybes.

Taip pat įvertiname pasikrovimo bei išsikrovimo vietas, nustatome, kiek darbuotojų bei laiko prireiks sklandžiam perkraustymui.

Lietuva Italija

Lietuva Italija

Vykdymas

Patvirtinus užsakymą, esame pasiruošę jį įgyvendinti. Jei pageidaujama, nurodytu adresu pristatome visas pakavimo medžiagas, taip klientas gali pats pradėti pakuotis svarbius daiktus. Mums pradėjus vykdyti užsakymą, klientas gali ramiai atsipūsti, kadangi visus sunkiausius darbus atliekame mes.

Taip pat skaitykite:perkraustymas į užsienį. Lietuva – Ispanija.


Skaitykite daugiau naudingų patarimų

Visi straipsniai

Visi straipsniai

Stipriausi Lietuvoje 2020